Asmeninio tobulėjimo seminarai

Efektyvus atminties ir vaizdinio mąstymo lavinimas

Praktinis seminaras norintiems pasiekti daugiau, veikiant lengviau

Birželio 5-7 dienomis Vilniuje

                                                                        

Savo atmintį, sugebėjimą stebėti ir analizuoti mus supantį pasaulį, kartais vertiname kaip nekintamą dydį, konstantą, kurios negalime įtakoti, o tai nėra tiesa. Atmintį, ne tik galime, bet ir verta lavinti, nes tik taip ji išlieka veiksnia ir efektyvia.

 

Seminaro autorė ir vadovė - Tatiana Mazina (Maskva) - daugiau kaip dvidešimt metų dirba su atmintimi, jos veikimo principais, kuria atmintį lavinančias metodikas ir jomis dalinasi su kitais. Jos siūlomos technikos skirtos vaizdinės atminties lavinimui, didelių apimčių skaičių ir užsienio kalbų žodžių įsiminimui, dėl savo veiksnumo sulaukė plataus pripažinimo. Tatiana Mazina dėstė praktinės psichologijos ir pedagogikos institute Maskvoje, bendradarbiavo su J. Gagarino kosmonautų parengimo centru.

Kam skirtas šis seminaras - pirmiausia tiems, kas nori išlaikyti gerą savijautą ir aukštą produktyvumą. Tiems, kas aktyviai siekia savo profesinių tikslų, bendrauja su daug žmonių dalykiniais klausimais, turiningai leidžia laisvalaikį - šis susitikimas bus ypatingai vertingas.

Kokia seminaro nauda - įsisavinsite skirtingas atminties lavinimo metodikas ir dėmesio koncentracijos technikas. Susipažinsime su šiuolaikiniais metodais duomenų apdorojimui, išmoksime lengvai ir be įtampos susikaupti, atsiminti informaciją, skaičius, vaizdus, tekstus, žodžius.

Kaip vyksta seminaras - pirmiausia, įsivertinsime turimus sugebėjimus įsiminti tekstus, skaičius, ženklus ir atminties tipą. Vieniems iš mūsų lengva įsiminti tai, ką išgirstame, kiti greičiau įsimename vaizdus ar jutiminius pojūčius - mūsų sugebėjimai - įvairūs ir kiekvienas galime lavinti visus savo atminties tipus.

Antra, susipažinsime su atminties veikimo principais, taisyklėmis, kuriomis verta vadovautis norint įsiminti informaciją ir apimties didinimo pratimais.

Trečia, aktyviai praktikuosimės bandydami įvairiais informacijos įsiminimo ir apdorojimo sistemas bei būdus. Seminaro metu išmoksime:

  • greitai ir tikslingai susikoncentruoti;
  • įsiminti tekstinę informaciją (straipsnius, viešas kalbas);
  • įsiminti skaičių kombinacijas (telefonų numerius, sutarčių sumas, finansines ataskaitas);
  • naudotis skirtingais būdais greitam informacijos įsiminimui dalykiniuose susitikimuose, mokymuose;
  • efektyvių metodų principus užsienio kalbos žodžių įsiminimui;
  • įsiminti žmonių vardus, pavardes, veidus;
  • išlaikyti atmintyje didelius duomenų kiekius neribotą laiką;
  • pasinaudoti vidiniais organizmo rezervais atstatant jėgas ir nusiteikiant sudėtingam, atsakingam darbui;
  • aktyvuoti savo smegenų veiklą, vaizduotę, išradingumą.

Praktinio seminaro kaina, į kurią įeina dalomoji medžiaga, kavos pertraukos ir pietūs - 590 eurų + PVM. Jei pasikviesite draugus ar iš Jūsų organizacijos dalyvaus keletas asmenų, prašau, susiekite, aptarsime specialias sąlygas.

Iki turiningų ir malonių susitikimų, Jurgita

Informacija ir registracija +370 671 17636